Seriálový Sherlock Holmes v Londýně zpacifikoval skutečné lupiče. Čtyřčlenný černý gang

0

Benedict Cumberbatch, který byl obsazen do seriálové role Sherlocka Holmese, je nyní uctíván jako superhrdina, když vyrazil na pomoc poslíčkovi na kole, kterého v Londýně nedaleko Baker Street, kde žil románový Sherlock Holmes, napadl čtyřčlenný černý gang.

Herec jel v taxiku, když viděl, co se na ulici děje, a vyběhl ven.

Gang tady rozbil cyklistovi o hlavu láhev a chtěl ho oloupit. Cumberbatch na ně zakřičel, ať toho nechají, a když to nezabralo, vrhl se na ně, a z cyklisty je strhal.

Na otázku médií, zda se událost skutečně stala, seriálový Sherlock odpověděl: “Vedl jsem si dobře, musel jsem, chápete.”

Incident potvrdila i policie a řidič Uberu. Ten prý herce a jeho ženu vezl, ale nevšiml si, koho veze, až ve chvíli, kdy herec vyběhl z auta.

“Bylo to velmi zvláštní. Měli jsme tu Sherlocka Holmese bojujícího se čtyřmi útočníky jen pár ulic od Baker Street. Já držel jednoho a Benedict druhého. Zdálo se, že ví přesně, co dělat. Byl velmi statečný. Udělal nejvíc práce.

“Zkoušeli ho udeřit, ale ubránil se a odstrčil je. Nebyl zraněný. Pak si myslím všimli, s kým bojují, a utekli pryč,” dodal taxikář.

Komentáře

komentáře