Domů Pevnost Evropa Střety na Mallorce mezi místními a nigerijskými prostitutkami

Střety na Mallorce mezi místními a nigerijskými prostitutkami

0

Známé letovisko Magaluf na španělském ostrově Mallorca se stalo místem civilizačního střetu mezi nigerijskými prostitutkami a místními lidmi. Ti společně s turisty a hlavně britskými expaty prostitutky obviňují z poklesu turismu do oblasti. Ženy prý opilé turisty okrádají, nebo je se svými kumpány přepadají.

Několik nocí za sebou proto do ulic vyrazily početné skupiny mužů, které se nigerijské prostitutky snaží z oblasti dostat. Protesty jsou velmi vyhrocené a při posledním bylo 5 mužů obviněno kvůli zločinům z nenávisti, když si na ně prostitutky stěžovaly policii.

Dav ženy pronásledoval ulicemi a křičel na ně, ať jdou pryč. Ať vypadnou. Jeden z mužů na videu křičí: “Co by se stalo, když by ses vrátila zpátky do svojí země a okrádala tam lidi? Podřízli by tě, viď?”

Když se na místě objevil nigerijský pasák v autě, muži konfrontovali i jeho.

Britové pracující v letovisku slíbili, že budou demonstrovat každou noc, aby “zabránili těm ženám dělat si živnost z olupování turistů”. Říkají, že “pokud policie nic neudělá, my ano.”

Starosta oblasti vyzval španělskou vládu, aby situaci řešila. Je prý třeba zesílit policejní hlídky, které by s kriminálními nigerijskými gangy mohly bojovat. Počet turistů oproti minulému roku poklesl prý o 7 procent. Problém s Nigerijci už trvá roky.

Nigerijské ženy jsou do Evropy přiváženy gangy, které je nutí dělat prostituci a okrádat opilce. Gangy jsou nesmlouvavé a při vydírání žen používají i praktiky voodoo.

Komentáře

komentáře