Miss America, soutěž krásy, už nebude hodnotit krásu a ruší promenádu v plavkách

0

Lidé už od těch nejstarších časů hodnotí ženskou krásu a pro její měření vzniklo bezpočet soutěží. V moderním věku se ustálila tzv.soutěž Miss, která v nějaké podobě existuje po celém světě. V Americe je nejznámější soutěží Miss America, která vznikla už v roce 1921 jako “revue krásy v plavkách”. Nyní, po téměř 100 letech, ale promenáda v plavkách končí.

Souvislost s bujením levicové ideologie v západním světě není náhoda. Levice miluje rovnostářství a nenávidí soutěživost, ve které by mohli být nějací poražení. Projevuje se to například ve školství, kde se neznámkuje, v různých sportech, kde každý dostane medaili, a nově i v soutěži Miss, kde korunku již nezíská ta nejkrásnější.

Organizace Miss America oznámila, že na její soutěži končí promenáda v plavkách a soutěžící již nebudou hodnoceny jen podle svého vzhledu. Bývalá Miss roku 1989, Gretchen Carlson, a zároveň ředitelka soutěže, tuto novinu oznámila dnes ve vysílání Good Morning America.

“Nebudeme vás hodnotit podle vašeho vzhledu, protože nás zajímá, co vás dělá vámi,” řekla. Důvod, proč končí promenáda v plavkách prý souvisí s uvědoměním si sexuálního obtěžování. Na chození v plavkách a podpatcích si prý údajně stěžovaly i některé soutěžící.

“To, co vyjde z vašich úst, je to, co nás zajímá.”

Otázkou je, koho bude zajímat soutěž v této podobě.

Komentáře

komentáře