Bývalí příslušníci izraelských komand trénují jihoafrické farmáře pro boj, který jistě přijde

0

Britská televizní stanice Sky News odvysílala reportáž z výcviku jihoafrických farmářů, kterým pomáhají bývalí příslušníci izraelských komand.

Dvoutýdenní výcvik “Kalah” je zaměřen na “taktické přežití” a boj s a proti bodným a střelným zbraním. Účastníci kurzu procházejí modelovými situacemi postavenými na skutečných scénářích napadení ze strany černošských lupičů, kteří terorizují bělošské farmy v Jižní Africe.

“Máme zvláštní balíček pro farmáře. Učíme je boj zblízka, boj v buši, boj ve městě a jak sbírat informace.”

Instruktor na videu hovoří že “jsme tu, protože se chtějí naučit bránit se, bránit sebe a své rodiny”.

Někteří účastníci kurzu už zkušenost s přepadením ze strany černých útočníků mají. Jeden z mužů ukazuje již zahojenou ránu, která mu utrhla kus čelisti. Jiná žena na videu pláče “naši lidé jsou vražděni, mučeni”.

Kurz vyjde jednoho účastníka na asi 1600 dolarů a kurzy probíhají v okolí Johannesburgu a Pretorie.

Hrozba bílým Jihoafričanům je skutečná. V zemi funguje mnoho bílých milicí, které se trénují ve střelbě a sebeobraně v očekávání dne, kdy budou muset bránit své životy a své rodiny před černošskou agresí v zemi. Všichni v napětí očekávají, až vládou slibované zabrání bělošské půdy vejde v platnost a co se bude dít dál. Bílí svou zem nebudou chtít dát bez boje a pokud proti nim vláda zasáhne silou, bude legitimní pro svět zasáhnout silou proti jihoafrické vládě a jejím strukturám.

Komentáře

komentáře