CrossFitová tělocvična v USA odmítla pořádat trénink na podporu gayů. Teď čelí jejich hněvu

0

Celý liberální internet je v posledních dnech plný pýchy. Pod hashatagem #pride (pýcha) jsou zveřejňovány různé příběhy z homosexuální komunity a LGBT aktivisté nevynechají žádnou příležitost, jak svou agendu vnutit svému okolí.

Jeden z nich, Ryan Nix, člen crossfitové tělocvičny CrossFit Infiltrate, která se nachází v Indianopolis, v USA, navrhl, aby se v tělocvičně konal speciální PRIDE workout (trénink) na podporu homosexuální komunity. Zřejmě mu spadla brada, když mu do mailu přišlo vyjádření majitele tělocvičny, že workout se ruší, protože “jde proti Bohu”.

“Společným cílem našich zaměstnanců a členů CrossFit Infiltrate a našich dalších tělocvičen CrossFit White river a University Ave CrossFit je zdraví a pohoda jednotlivce a komunity. Zdraví zahrnuje tělo, emoce, vztahy a ducha. V protikladu zdraví, jak jej Bůh stvořil, je pýcha. Věříme, že skutečné zdraví může být nalezeno pouze skrze skromnost, nikoliv pýchu. Skromnost je vidět se takoví, jací skutečně jste, a jak vás Bůh stvořil. Jako business budeme vkládat naše zdroje v kauzy, které jsou v souladu s našimi hodnotami a vírou. Samozřejmě budeme dál s každým jednat se stejným respektem a poskytovat v CrossFit Infiltrate stejný servis všem, kdo se bude chtít přidat.”

A dál už to každý konzervativní nebo pravicový člověk zná. Zrušený účet tělocvičny na Facebooku, mediální štvanice kombinovaná s bojkotem ze strany LGBT aktivistů a jejich spojenců, výpovědi zaměstnanců, kteří se ocitli pod tlakem levičáckého bojkotu. Obvyklá taktika. Tělocvična je v tuto chvíli zavřená.

K věci se ovšem vyjádřil i vysoce postavený manager společnosti CrossFit Inc., která celosvětově uděluje každé nové tělocvičně licenci umožňující jí pod názvem CrossFit operovat. Russell Berger je bývalý armádní ranger, tak jako většina staré crossfitové gardy, a také, jako většina předních crossfitterů v USA, je křesťan.

“CrossFit Infiltrate je veřejně trestán LGBT aktivisty za odmítnutí pořádat workout Indy Pride. Chtěl bych osobně poděkovat majitelům za to, že stáli za svým přesvědčením, že odmítli oslavovat hřích, a dodávám jim odvahu ve chvíli, kdy čelí netoleranci ideologického hnutí, které odmítá nechat existovat business, který s ním nesouhlasí.”

Komentáře

komentáře