Levicoví starostové italských přístavů vzdorují Salvinimu a chtějí lodě vpustit. Mají však smůlu

0

Protinárodní, kosmopolitní starostové italských přístavů prosazují svou vlastní globalistickou agendu, když se obrátili proti vůli italského lidu a tvrdí, že své přístavy lodím s migranty otevřou, ačkoliv nová vláda nařídila přesný opak.

Starostové Neapole, Messiny, Reggio Calabria a Palerma se postavili proti Salvinimu, který se rozhodl učinit komedii se “záchranou” migrantů přítěž. Přitom i nedělní lokální volby potvrdily, že Salvini je favorit a levice u lidí propadla.

Starosta Palerma novinářům řekl, že Palermo vždy vítalo záchranné lodě a čluny, které zachraňují na moři životy.

“Salvini porušuje mezinárodní právo. Znovu ukázal, že máme extrémně pravicovou vládu,” řekl.

Ačkoliv starosta Orlando tvrdí, že vláda porušuje mezinárodní právo tím, že uzavírá přístavy před pašeráky lidí, expert na mezinárodní námořní právo admirál Paolo Caffio tvrdí, že nejen, že to, co vláda dělá, je zcela legitimní, ale existuje pro to i precedent.

“Rozhodnutí uzavřít přístavy je více než legitimní. Navigační zákon říká, že z důvodů veřejného pořádku může být cizí lodi do přístavu odepřen přístup,” řekl.

Lodě s migranty tedy dál zůstávají na moři, a ačkoliv levicoví starostové vyslali do médií silná gesta, žádná loď nemůže v italských přístavech přistát bez spolupráce s italskou pobřežní stráží. A ta je pod kontrolou italské vlády.

Komentáře

komentáře