Trapný a sprostý Robert de Niro. Může už někdo vypnout Hollywood?

0

Hollywood byl už od 40.let minulého století rejdištěm komunistické propagandy, kterou musel vyšetřovat i Výbor pro neamerickou činnost. Ten komunistům v té době přistřihl křídla, ale ne na dlouho. Komunistickou propagandu vystřídala multirasová propaganda a od 60.let už marxistům v jejich umělecké činnosti nikdo nebránil. Hollywood a jeho produkce si dává už desítky let záležet na rozbití tradičních hodnot a propagaci idejí vycházejících z neomarxismu.

Není proto žádné překvapení, že až na hrstku statečných je celý Hollywood proti Donaldu Trumpovi, který symbolizuje starou, plnokrevnou Ameriku.

Žádné servítky si v neděli nebral herec Robert de Niro, který uváděl živé televizní vysílání udílení cen Tony Awards, a nepřipravenému publiku a televizním divákům vpálil do obličeje dvě slova: “Fuck Trump”.

“Řeknu jen jednu věc. Fuck Trump,” řekl de Niro. Televize CBS, která událost přenášela, jí pro televizní diváky “vypípla”, ale necenzurovaný záznam je k dispozici.

Po pár sekundách mlčení začal celý sál nadšeně křičet, a kamera nadšení sálu s gustem zabrala. Celá ta filmová sebranka se postavila a začala tleskat a smát se, když jeden z nich urazil jejich prezidenta.

Bílý dům na další urážky ze strany Roberta de Nira zatím nereagoval. Ten už si svou drzou pusu pustil na špacír při prezidentské kampani a i tehdy byl jeho vzkaz jen plný urážek.

Komentáře

komentáře