Orbán varuje, že Soros a jeho věrní, chtějí na migraci do Evropy finančně vydělat

0

Maďarský premiér Viktor Orbán varoval před další početnou vlnou masové migrace, která se blíží do Evropy, a také že finanční spekulanti, jako je George Soror, chtějí na zruinování Evropy masovou migrací vydělat.

V rozhovoru pro rádio Kossuth Orbán připomněl, že počet migrantů přicházejících do Bosny se v posledních měsících zvýšil o 700 procent.

“Podařilo se nám zajistit, že každý migrant ví, že nemá smysl jít po cestě, která vede do Maďarska,” řekl s narážkou na nový protimigrační zákon, který má stíhat i ty, kdo budou migrantům na jejich nelegální cestě do Evropy pomáhat, a také na plot, který jim brání se do Maďarska vůbec dostat.

Desetitisíce migrantů tak Maďarsko jednoduše obcházejí, protože jiné státy tímto způsobem chráněné nejsou. Což se ovšem může změnit, protože Rakousko varovalo, že “zalepí” hranici se Slovinskem. V reakci na to varuje Bosna, že udělá to samé na hranici se Srbskem a Černou horou. Orbán při té příležitosti vyzval Srbsko a Makedonii, ať své hranice zabezpečí také.

Vyjádřil se i k jednomu z nejvíce nenáviděných lidí v dnešní Evropě, Georgi Sorosovi.

“Stojí za to bojovat proti silám, které jsou silnější než my – proti silám, jako je George Soros a jeho armáda,” řekl.

“Hráli jsme roli v odhalení jeho sítě a vynesli jsme jí na světlo, a oni nyní své cíle hlásí otevřeně. Chtějí migraci. Výměna populace a lidí v Evropě probíhá částečně i proto, že spekulanti jako Soros na tom mohou velmi vydělat. Chtějí zničit Evropu, protože doufají ve veliké zisky.”

“Finanční spekulanti takoví jsou a neměli bychom tím být překvapení – ale nesmíme to přijmout,” dodal Orbán.

Komentáře

komentáře