Tommy Robinson přemístěn do věznice, kde je 71 procent muslimů. Jde mu o život?

0
Záběr ze tři roky starého napadení Tommyho v Lutonu

Přátelé uvězněného anglického disidenta Tommyho Robinsona přišli s informací, že Tommy byl přemístěn do věznice Hull, kde 71 procent vězňů jsou muslimové. Bojí se o jeho život.

Americký aktivista Alex Jones, který provozuje hojně sledovaný web Infowars, zprostředkoval informaci od Tommyho kamaráda Caolana Robertsona, že měl být Tommy do jiné věznice umístěn na základě žádosti muslimského ministra vnitra Sajida Javida, a že už je prý mezi vězni na Tommyho “hlavu” vypsána odměna. Když Tommyho přivezli, vězni prý bouchali do stěn svých cel.

Tommy, dokud byl na svobodě, dostával denně velké množství výhrůžek, ve kterých mu muslimští radikálové slibovali smrt. Nejen jemu, ale i jeho rodině. Tommy byl i na svobodě několikrát napaden. Středoevropan o tom vždy informoval a videa z jeho napadení jsou dostupná na internetu. Kdykoliv se objevil na ulici, hrozil mu problém.

Napaden byl již při svém posledním pobytu ve vězení a i zde byla vypsaná odměna pro kohokoliv, kdo mu ublíží. Existoval prý i plán polít mu obličej kyselinou. Tommy je rozhodně v nebezpečí.

Komentáře

komentáře