Tihle znásilňovali anglické dívky v Oxfordu. Soud jim vyměřil 70 let vězení

0

Další případ organizovaného znásilňování bílých anglických dívek byl u soudu odměněn dlouholetými tresty. Po letech mediálního mlčení a policejního zakrývání případů z obavy z vyvolání nepokojů a obvinění z rasismu, soudní mašinérie začíná tyto případy postihovat. V nejnovějším případu byli pachatelé odsouzeni celkem na 70 let do vězení.

Muži, jejichž jména napovídají, že Anglie nebyla domovem jejich předků, tedy Assad Hussain, Moinhul Islam, Kameer Iqbal, Khalid Hussain, Alladitta Yousaf a Haji Khan, byli odsouzeni za případy znásilnění, spiknutí za účelem znásilnění a za napadení.

Středem všeho byla dodávka Nissan Serena s poznávací značkou SHG, což je výraz pro soulož s vynecháním samohlásek.

“Nabrali dívky, měli s nimi sex, a vyhodili je. Vše se dělo v té Sereně.”

Jedna z obětí vypověděla, že ji nadopovali drogami a alkoholem a poté byla skupinově znásilněna. Nejmladší oběti bylo teprve 13 let.

Dívky byly mezi bandu zvrhlíků zataženy pod záminkou přátelství a dojmu, že budou někam patřit. O zbytek se postaraly drogy a alkohol. Všechny dívky patřily k sociálně slabým.

Podle soudu muselo dojít ke stovkám případů sexuálního zneužití.

“Musí být pamatováno na to, že každý z vás svým způsobem hrál roli ve zničení životů těchto mladých žen,” zaznělo také u soudu.

Komentáře

komentáře