V Alicante, kde jsou migranti z Aquaria, Maročan sexuálně napadl šest dětí

0

Ve španělském Alicante, kde afričtí migranti za asistence místních úřadů vystěhovali ze studentské ubytovny studenty, policie zatkla Maročana, který má na svědomí šest sexuálních napadení dětí.

Zvláštní jednotka policie oznámila, že muž, který se má v sobotu objevit u soudu, byl obviněn z pěti případů sexuálního napadení, a dvou případů sexuálního obtěžování.

Vyšetřování začalo už 30.května minulého roku, kdy policie obdržela dvě oznámení o sexuálním napadení, ke kterým došlo jen pár hodin od sebe. Muž měl své oběti sledovat až ke dveřím, a tam je napadal způsobem, že se jich dotýkal na intimních místech.

Detektivové si uvědomili, že zřejmě mají co do činění se sériovým útočníkem, když k podobným případům došlo loni v prosinci. Ačkoliv pachatel působil v jiných částech města, policistům se ho díky čtyřem dalším oznámením podařilo vystopovat.

Policisté Maročana sledovali a v místech, kde docházelo k útokům, nainstalovali sledovací zařízení. Minulý týden ve středu spadla klec a Maročan byl zatčen.

Komentáře

komentáře