Starší Švýcarka si do Evropy propašovala svého milého a oddali se v islámském obřadu

0

Starší Švýcarka, která byla zatčena a odsouzena za pokus o propašování svého milence a neúspěšného žadatele o azyl do Švýcarska, si svého milého nyní vzala v “islámském obřadu”, aby zvýšila jeho šance, že v Evropě zůstane.

Barbara Schwager si svého Pakistánce vzala v Itálii, kde oba v současné době žijí. Jsou zde z důvodu, že Schwager si nemůže dovolit pokutu, která ji byla udělena po jejím odsouzení, a riskuje pobyt ve vězení, pokud by se do Švýcarska dostala.

Schwager švýcarským médiím řekla, že její svatba nebyla “zrovna romantická” a dodala: “Oddal nás imám z Pakistánu – po telefonu.”

Promluvila také o svém manželovi. “V Itálii dostal šestiměsíční povolení k pobytu a může i pracovat. Hned, jak dostanu své úspory, mohu se k pobytu v Itálii zaregistrovat i já. K uznání manželství nic nestojí v cestě.”

Trend, kdy starší evropské ženy mají sexuální vztahy s mladými migranty, byl v Rakousku již zaregistrován, kdy tzv. “sugar mamas” zahrnují mladé migranty penězi a dary výměnou za sexuální služby.

Komentáře

komentáře