Mluvčí Bílého domu vyhozena z restaurace v USA. Je stejný otloukánek levice, jako u nás Ovčáček

0

Tiskoví mluvčí jsou hromosvodem hněvu politických oponentů těch, za které mluví. U nás levice a kosmopolité nenávidí mluvčího Ovčáčka, který veřejnosti prezentuje postoje prezidenta Zemana. V USA je stejnou skupinou nenáviděna mluvčí Bílého domu Sarah Sanders. Tu včera z restaurace i s její rodinou vyhodila její majitelka.

Sarah Sanders je v každodenním přímém kontaktu s novináři, kteří většinou zastávají vůči Trumpově administrativě nepřátelské a agresivní postoje. Jako tisková mluvčí Bílého domu směrem k médiím prezentuje prezidentovou politiku a hájí jeho kroky na základě dohodnuté komunikace. Nedá se říct, do jaké míry je Sarah Sanders ztotožněna s každým Trumpovým postojem, nicméně svou práci dělá dobře a na každou tiskovou konferenci je perfektně připravena. Ačkoliv pouze dělá svou práci, je terčem mnoha hrozeb, v poslední době i herce Fondy. Nyní to odnesla i se svou rodinou.

Na Facebooku se objevil příspěvek ženy, která psala, že právě v podniku Red Hen ve Virginii obsluhovala Sarah Sanders, ale že to trvalo jen dvě minuty, protože pak ji i s rodinou majitelka vyhodila.

To potvrdila i tisková mluvčí, která na svém Twitteru zveřejnila krátké prohlášení.

“Minulou noc mi bylo majitelkou Red Hen v Lexingtonu řečeno, abych odešla, protože pracuji pro prezidenta, a já slušně odešla. Její činy říkají více o ní, než o mně. Snažím se vždy jednat s lidmi nejlépe, včetně těch, se kterými nesouhlasím, a budu v tom pokračovat.

Komentáře

komentáře