Trump se sešel s rodinami, kterým ilegální migranti zabili jejich děti

0

Donald Trump se sešel s rodinami, kterým ilegální imigranti zabili jejich děti a trvale je tak od nich oddělili. Nešlo o nic jiné, než o reakci na mediální štvanici posledních dní, kdy média křičí kvůli rozdělování rodin ilegálů na americko-mexické hranice. Trump připomněl, že jeho loajalita patří na prvním místě americkým občanům.

“Sešli jsme se dnes, abychom vyslechli přímo americké oběti nelegální migrace. Toto jsou američtí občané trvale odloučeni od svých milovaných, protože byli zabiti zločinnými ilegálními vetřelci. Toto jsou rodiny, které média ignorují,” vybral Trump začátek své řeči z Bílého domu a umístil ji na Twitter.

Během 45 dlouhého vystoupení před novináři Trump představil rodiny tzv. Andělů, kteří přišli o své blízké. Ti během konference drželi jejich fotografie a popisovali jejich příběhy.

“O těchto příbězích neslyšíte,” řekl Steve Ronnebeck, jehož syn Grant byl zabit ilegálem pro balíček cigaret. “Ale jde o trvalé rozdělení.”

Trump obviňuje média, že zcela ignorují případy kriminality ilegálů a vytahují jen kauzy, které mají u veřejnosti vyvolat sympatie s nimi. Žádná média nezajímají příběhy Američanů, kteří přišli o své blízké. Místo toho média popisují příběhy ilegálních migrantů, kteří byli na hranici zatčeni a umístěni do vězení odděleni od svých dětí.

Na toto téma na podiu emotivně vystoupila Laura Wilkenson, jejíž syn Josh se stal obětí nelegálních migrantů.

“Josh byl brutálně mučen, stále dokola škrcen, po smrti ho zapálili. Jeho poslední hodiny byly brutální. Žádné z našich dětí nemělo čas mu říci sbohem. Neměli jsme takové štěstí, aby nás rozdělili na 5 nebo 10 dní. Byli jsme rozděleni navždy.”

Wilkerson řekl, že když chce vidět svého syna, musí jít na hřbitov.

“Je to trvalé rozdělení. Média ten příběh nebudou s jinými lidmi sdílet. Naštěstí se s ním znovu uvidím v nebi.”

“Naše první povinnost a naše nejvyšší věrnost je občanům Spojených států. Nepolevíme, dokud naše hranice nebude zabezpečená, naši občané v bezpečí a my migrační krizi konečně ukončíme jednou a provždy,” burácel Trump a i tuto část svého projevu umístil na Twitter.

K doplnění je vhodné připojit i den starý Trumpův tweet, ve kterém nekompromisně vysvětluje, že měnící se demografie může Spojené státy trvale změnit.

“Musíme udržet silnou hranici, nebo už nebudeme mít zemi, na kterou můžeme být hrdí. A pokud ukážeme jakoukoliv slabost, do naší země se vydají miliony lidí.”

Komentáře

komentáře