Trump přitvrdil. Vyzval, aby ilegálové byli bez soudu posíláni zpátky za hranice

0

Žádné soudy, žádné azylové řízení a vyplňování zbytečných papírů. Ale také žádné rozdělování rodin. Když tě americká pohraniční stráž chytí s mokrým trikem, jak si plaval přes Rio Grande, pomažeš zpátky za hranici, odkud jsi přišel. To je nová Trumpova představa řešení problému s nelegální migrací, kterou dnes oznámil, jako obvykle, na svém oficiálním Twitterovém účtu.

“Nesmíme těmto lidem dovolit, aby vtrhli do naší země. Když někdo přijde, musíme okamžitě, bez soudců, nebo soudních stání, ty lidi poslat tam, odkud přišli. Náš systém je výsměch dobré migrační politice a zákonu a pořádku. Většina dětí přichází bez rodičů…”

A pokračoval:

“Naše migrační politika, vysmívaná po celém světě, je velmi nefér vůči všem lidem, kteří systémem prošli legálně a čekají ve frontě celé roky! Migrace musí být založena na zásluhách – potřebujeme lidi, kteří pomohou udělat Ameriku znovu velkou.”

Američtí zákonodárci mají o nové podobě migračního zákona hlasovat příští týden. A bude to boj. Na jedné straně globalisté, kteří chtějí bílou Ameriku změnit v další zemi třetího světa, a na druhé straně Američané, kteří chtějí přinejhorším zachovat Ameriku takovou, jaká je teď, a v nejlepším ji vrátit před rok 1965.

Komentáře

komentáře