Černá členka Kongresu vyzvala své stoupence, aby pronásledovali pracovníky Trumpovy administrativy

0

Demokratická členka Kongresu za stát Kalifornie Maxine Waters ještě více vyhrotila současnou americkou vnitropolitickou situaci, když své příznivce vyzvala k pronásledování pracovníků Trumpovy administrativy. Tedy všech vládních činitelů. Záminkou je rozdělování rodin nelegálních migrantů na americko-mexické hranici a jiné Trumpovy kroky, ale ve své podstatě jde jen a pouze o pokračování nesmiřitelného boje progresivních, kosmopolitních Američanů proti bílé Americe.

Waters svá slova pronesla nejprve na shromáždění v Los Angeles a později i v televizi.

“Pokud uvidíte kohokoliv z vlády v restauraci, v obchodě, na čerpací stanici, vyjděte ven a vytvořte dav. A jděte do nich. A řekněte jim, že nejsou vítáni nikdy a nikde.”

Kvůli tomu, že jsou děti hispánských ilegálů, kteří do USA odcházejí jako ekonomičtí migranti, oddělováni od svých rodičů páchajících trestný čin ilegálním přechodem hranice, už byla z restaurace ve Virginii vyhozena mluvčí Bílého domu Sarah Sanders. Její případ ukazuje obrovské pokrytectví levice, která najednou hledá důvody, kdy je možné někoho diskriminovat tím, že je vyhozen z restaurace. A zároveň to ukazuje nebojovnost pravice, která se měla dávno sebrat a před zmíněnou restaurací udělat takový rozruch, že by si levicoví restauratéři příště nějaké vyhazovy pravičáků rozmysleli.

Z americké politické scény se slova Waters dočkala ze strany Republikánů pochopitelně odsouzení. Její slova byla označena jako nebezpečná a někteří politici vyjádřili obavu, zda se mají bát přepadení, když se půjdou někam najíst.

Na druhou stranu Demokraté Waters kritizovat nechtěli. Pouze jejich šéfka Nancy Pelosi se vyjádřila ve smyslu, že takové reakce musel Trump očekávat, ale jsou nepřijatelné.

A teď si představte, jak se Amerika změní v jeden velký komunistický gulag, až Demokraté díky demografickým změnám získají většinu, a začnou pronásledovat všechny, kdo nejsou jako oni. Pak možná začne druhá americká občanská válka.

Komentáře

komentáře