Gangsteři na mopedech v Londýně přepadli ženu s dítětem. Posádka kamionu je zahnala na útěk

0

Porotkyně soutěže Británie má talent, Amanda Holden, zveřejnila na Twitteru video z kamery, které zachycuje čtveřici mladíků v helmách a se skůtry, kteří ohrožují ženu s malým dítětem a ta se před nimi zachrání útěkem do rušné vozovky.

K události mělo dojít na předměstí Londýna zvaném Richmond, kde žije na londýnské poměry nezvykle dost bílých. Okolo 80 procent. Do záběru kamery u boční ulice vedoucí na hlavní silnici vjedou dva motocykly a na každém sedí dva muži. Zatímco oba řidiči odjedou stranou, dva muži v helmách zde zůstávají a zjevně na něco čekají. Když místem prochází žena s malým dítětem, vyrazí k ní.

Jejich snaha vzít jí šperky jí vyděsila natolik, že před dvojicí utekla do vozovky a bylo veliké štěstí, že v ten moment nejelo žádné auto, která zde podle záběrů jezdí poměrně často. Dvojice v tu chvíli odchází pryč.

Po silnici přijíždí kamion, který před ženou zastaví. Žena posádce zřejmě řekne, co se stalo, a ven vyskočí čtyři chlapi, kteří si vezmou do rukou tyče a gangstery mimo obraz kamery zaženou na útěk.

Komentáře

komentáře