Návštěvnost Středoevropana za červen 2018 rekordní

0

V prvé řadě chci poděkovat pravidelným čtenářům a lidem, kteří Středoevropana finančně podporují. Díky vám byla návštěvnost stránek v červnu 2018 oproti červnu 2017 trojnásobná! Díky.

A nyní k číslům a dalším detailům vaší návštěvnosti. Statistiku Středoevropana měří skripty Google Analytics. Podle nich měl Středoevropan za červen 482 853 zobrazení a stránky navštívilo 136 289 uživatelů. Co se zobrazení týče, je to o více než 10 procent vyšší číslo než dosavadní nejlepší výsledek.

60 procent návštěvníků tvoří Češi, více než čtvrtinu Slováci, a nemálo lidí chodí i z Británie nebo Německa. Zřejmě tam žijící Češi a Slováci.

Nejvíce vás chodí z Prahy, ale hned na druhém místě je Bratislava. To potvrzuje blízkost našich zemí.

Překvapením, alespoň pro mě, je, že téměř dvě třetiny z vás čtou Středoevropana přes mobil. Nad IOS vede Android.

Oproti dřívějšímu sledování čtenáři Středoevropana výrazně omládli. Zatímco dříve byla nejsilnější skupinou ta v rozmezí 35-44 a 45-54, nyní jasně vede věková skupina v rozpětí 25-34. Mladší čtenáře Středoevropan zatím tolik neoslovuje.

Zvýšil se i počet čtenářek. Ty dříve tvořily zhruba třetinu. Nyní už útočí na hranici 40 procent.

Potěšující je i růst fanoušků na Facebooku, který překonal 19 tisíc. A to bez jakékoliv reklamy. Přirozeně. Za poslední čtyři týdny byl dosah příspěvků na Facebooku přes jeden milion lidí a naše videa byla přehrána ve více než půl milionu případech. Na Facebooku už byly v minulosti i o 50 procent lepší výsledky, ale toto je také slušné.

Díky za přízeň, v červenci se jede dál s nemenší vervou být alternativou vůči fake news velkých médií, establishmentu a levicové propagandě.

Komentáře

komentáře