Americká militantní pravice má další ikonu. Muže, co jednou ranou uspal agresivního antifašistu

0

Před rokem to byl Based Stickman. Pamatujete? Chlap se štítem s americkou vlajkou a vlajkou Texasu na mikině, co statečně bránil početně slabší shromáždění Trumpových příznivců před militantními komunisty v levičáckem doupěti v Berkeley. Tady si ho můžete připomenout na video kompilaci. Pozor, video obsahuje násilné záběry.

Zatímco Based Stickman čelí kvůli svému nebojácnému přístupu k řešení levicové agresivity problémům se zákonem, jsou tu další bijci, kteří při setkání se zakuklenými rudými zbabělci nejdou pro ránu daleko. Ten nejnovější si říká Rufion Panman, což je odkaz na film o Petru Panovi, Kapitán Hák. A právě hák, jako úder, je to, co jej proslavilo.

O tom, co se o víkendu dělo v Portlandu, Středoevropan psal. Rufion, vlastním jménem Ethan Michael Nordean, byl po potyčkách s antifašisty zatčen. Především proto, že zakuklenec, kterého poslal jednou ranou k zemi, byl zasažen tak silně, a spadl tak špatně, že možná skončí do smrti ochrnutý. Jenže policie viděla video ze střetu, na kterém je jasně vidět, jak antifašista útočí teleskopem a Rufion jej eliminuje v podstatě v sebeobraně. Proto byl druhý den ráno bez obvinění propuštěn.

Rufion, člen Proud Boys, byl svými kamarády ihned vyhlášen Proudboyem týdne. Konečně video to ukazuje jasně. Antifašista s teleskopem udeří Rufiona jednou – ten vykrývá rukou. Udeří podruhé – zase vykrývá levačkou. Pak udělá Rufion k levičákovi příkrok a aby jeho útok zastavil, vysílá na jeho bradu krásný pravý hák, který komouše vypne.

Ačkoliv už si Ethan aka Rufion svou přezdívku dal, nyní mu internet dal novou – One Punch Man. Neboli Muž jedné rány.

Komentáře

komentáře