Video z Portlandu dokazuje, že Proud Boy Rufio ten den knockoutoval dva další komouše

0

Rufio se stal přes noc hvězdou mnoha amerických pravičáků. Video, na kterém knockoutuje útočícího levičáka, bylo sdíleno a shlédnuto snad milionkrát. Známý americký herec James Woods to dokonce sdílel s komentářem, že by se na to mohl dívat pořád.

A konečně kdo ne. Bylo vždy určitým zadostiučiněním, když školní agresor dostal od někoho pár facek. Každý mu to přál. A to je i případ agresivních amerických komoušů, kteří s obušky v ruce napadají shromáždění svých politických oponentů. Když někdo z těchto násilníků dostane ochutnat vlastní medicíny, sympatií moc nesklízí.

Teď se objevilo nové video, které se zaměřuje jen na Rufia, o kterém Středoevropan psal včera. Ukazuje, že kromě tak mediálně známého knockoutu ten den Rufio vypnul ještě další dva agresory.

Prvního zakuklence srazil ve chvíli, kdy přední řada útočících levičáků zakolísala před protiútokem patriotů, a jeden z nich, co stal nejvíc v čele, neustál úder Rufiovy pravačky.

Druhého sejmul krátce předtím, než složil třetího, toho ze známého videa. A i u něj to byl stejný scénář. Komouš po jednom pravičákovi švihne obuškem, a zasáhne ho, ale v následující vteřině už ho Rufio posílá do říše snů.

A třetího uspaného komouše už všichni znají.

Video, které obsahuje násilné momenty, je zde:

Komentáře

komentáře