Hispánec vzal chlapci v restauraci jeho MAGA čepici a polil ho. Trumpův syn chlapci slíbil novou čepici i s podpisem Trumpa

0

Až dva roky vězení hrozí Hispánci Kino Jimenezovi, který v texaské restauraci rychlého občerstvení vzal mladému chlapci jeho čepici Make America Great Again a polil ho jeho vlastním pitím. Chlapec vše zachytil na kameru.

Spravedlnost tentokrát zareagovala rychle. Šestnáctiletá oběť video sdílela na internetu a nejen, že do 24 hodin přišel Jimenez o práci, ale přišla si pro něj i policie a Hispánec je nyní za mřížemi, kde čeká na stanovení výše kauce. Pokud bude odsouzen, hrozí mu nejméně 6 měsíců za mřížemi až 2 roky. Video z incidentu je zde.

Jak ukázal jeho trestní rejstřík, Jimenez není nějaký vznešený mexický hrdina, ale klasický padouch.

Krátce poté, co video proletělo internetem, na něj reagoval i syn Donalda Trumpa, Donald junior.

“Je to nechutné a je to ostuda. Nikdo by se neměl cítit v ohrožení pro podporu svého prezidenta. Představte si, kdyby to někdo udělal stoupenci Obamy?”

A později se vyjádřil ještě jednou a vyzval veřejnost, ať mu zjistí kontakt na napadeného chlapce, kterému slíbil, že mu pošle novou MAGA čepici ale tentokrát i s prezidentovým podpisem.

Komentáře

komentáře