Americká ambasáda v Londýně vydala svým občanům varování před zítřejší Trumpovou návštěvou

0

Americká ambasáda v Londýně vydala varování americkým občanům, aby na sebe moc neupozorňovali a vyhýbali se velkým shromážděním, na kterých chtějí levicoví a muslimští demonstranti protestovat proti Donaldu Trumpovi během jeho návštěvy města tento týden.

Je to možná poprvé, kdy dostali američtí občané podobné varování v “civilizovaném” západním světě. Podobná varování jsou obvyklá spíše pro Afriku, Asii nebo Střední východ. Ukazuje to, jakým směrem se západní Evropa vydává, a také to, že západní svět čelí stále zřetelnější občanské válce, kdy jedna strana využívá asistence páté kolony umístěné v našem středu.

Navíc jsou podobná varování obvyklá v případě politické nestability, terorismu a přírodních pohrom. Americká ambasáda vyslala varování kvůli demonstracím, které proběhnou od zítřka do soboty.

Ambasáda svým občanům doporučuje “nevyčnívat”, “být opatrný na to, co se děje kolem”, a “být obezřetný v blízkosti velkých shromáždění, která se mohou zvrhnout v násilí”.

Ačkoliv ve městě budou i shromáždění na podporu Trumpa, západního způsobu života a evropské identity, je jisté, že multikulturní Londýn vyšle na obranu svých vlastních hodnot mnohem více pěšáků. Kromě masových shromáždění budou v ulicích jistě i radikální muslimové a radikální levice.

Komentáře

komentáře