Lauren Southern dorazila na turné do Austrálie v tričku “It’s okay to be White”

0

Tak se to povedlo a Lauren Southern získala vstupní vízum do Austrálie. Neztrácela čas a přiletěla do australského Brisbane, kde už na ní čekali novináři. Nezklamala je a přichystala si první špek pro jejich nervy, když se ukázala v tričku “je v pořádku být bílá”.

A hned s ní udělali rozhovor, kde se jí na tričko zeptali, jako by to byla nějaká hrůza. Lauren jim rázně vysvětlila, že je samozřejmě hrdá a šťastná, že je bílá. A že kdyby byla černá, byla by také hrdá. Stejně jako kdyby byla Asiatka, nebo příslušnice jakéhokoliv jiného etnika. Upozornila ale na to, že média šílí jen v případě, když je někdo hrdý běloch.

Fráze “Je okay být bílý” původně vznikla na diskusním fóru 4chan a měla vyprovokovat reakci, díky které si veřejnost měla uvědomit, že “levičáci a novináři nenávidí bílé lidi”. S frází buď souhlasíte, nebo nesouhlasíte. Pokud řeknete, že není okay být bílý, odkrýváte své karty, že nás bílé lidi nenávidíte.

Lauren po svém přistání řekla: “Je skvělé přistát tu a vidět, že Austrálie dodržuje svůj závazek ke svobodě slova a západní kultuře – něco, co tu nemusí být dlouho, pokud budou levicoví australští politici pokračovat ve svém patologickém vzývání multikulturalismu.”

Filmový producent Caolan Robertson, který má její turné na starosti, dodal: “Světově nejvíc cenzurovaná a kontroverzní tour právě začíná a Austrálie předtím ještě nic takového nezažila.”

Pokud dosud o Lauren nic nevíte, projděte si články, které o ní Středoevropan již napsal.

Komentáře

komentáře