Americká zápasnice Tara LaRosa se chce v Portlandu prát s levičáky

0

Tara LaRosa, americká zápasnice MMA a grapplerka, má už svou aktivní kariéru za sebou. Během ní zvládla 27 profesionálních zápasů a 22 jich vyhrála. Nyní ji čeká další, neméně důležitý zápas. O budoucnost Ameriky.

Tara se nijak netají svými pravicovými názory. Na jejím Twitteru je připnutý (zviditelněný) tweet, ve kterém píše, že je bojovnice v kleci, která učí lidi, jak bojovat, a jak se bránit. A že není politicky korektní, a ať se s tím lidi smíří.

Vnímá nárůst politického násilí v americkém veřejném životě, který je dílem tzv.antifašistů, kteří nejsou nic jiného, než rudí, komunističtí darebáci. A zřejmě z toho důvodu nehodlá stát nečinně stranou a rozhodla se v srpnu v Portlandu, místu nedávných střetů mezi levicovými a pravicovými demonstranty, účastnit Pochodu za svobodu. To, co k tomu napsala, je dostatečně výmluvné.

“Myslím, že bych ráda vyrazila do Portlandu na Pochod za svobodu. Jsem rozumná osoba, a pokud budu s lidmi konverzovat, myslím, že dokážu postavit most mezi rozdílnými idejemi.

“A pokud to selže, ovládám i jiné dovednosti.”

Tak zlom vaz, Taro

Komentáře

komentáře