Geert Wilders: “Tommy Robinson si nezaslouží vězení, ale medaili”

0

Jak Středoevropan informoval, holandský politik Geert Wilders se původně měl účastnit sobotní demonstrace v Londýně za Tommyho, ale nakonec se tak nestalo, protože britská vláda mu odmítla poskytnout ochranu a jeho diplomatické ochrance nedovolila držení střelných zbraní. Na Wilderse byla už před lety radikálními muslimy vyhlášena fatwa a je pod ochranou 24 hodin.

Wilders se ovšem na demonstraci nakonec dostal, i když jen video přenosem na velikém plátně v předem nahraném projevu.

“(Premiérka) May mi zabránila dnes přijet do Londýna. Asi se jí nelíbila má minulá řeč.” Wilders na předchozí demonstraci za Tommyho do Londýna dorazil osobně v doprovodu diplomatické ochranky i britských policistů.

Do premiérky si v připravené řeči rýpl i kvůli neschopnosti zachytit gangy pakistánských násilníků znásilňující bílá britská děvčata, kvůli kterým, protože o nich informoval veřejnost, je Tommy ve vězení.

“Nedělala jste nic proti masivnímu znásilňování mladých anglických dívek. Dovolila jste, aby byl Tommy Robinson uvězněn. Vaše vláda zradila vaše dcery. Vaše vláda zradila naší důvěru. Vaše vláda zradila lid,” hřímal Wilders.

“A co je nejhorší Terezo May, vaše vláda zradila Tommyho Robinsona

“Přátelé, ptám se vás: Je toto, jak chcete, aby byla vaše země řízena?” Ptal se shromážděných.

“Tommy Robinson si nezasloužil vězení. Tommy si zaslouží medaili! Dělal, co média nedělala. Dělal, co měla dělat britská vláda. Odhalil násilníky. Bojoval za děti.

“Ale establishment jej chce umlčet, protože establishment chce umlčet nás všechny!”

Wilders nakonec varoval, že se celá západní Evropa stává provincií Středního východu a Afriky, a že politické elity záměrně otevírají hranice masové migraci a islamizaci. Kvůli tomu Evropané “ztrácejí své země, svou kulturu, svou identitu, svou svobodu, a jejich děti už nejsou v bezpečí.”

“A ti, kteří na to upozorní, jsou posíláni do vězení,” dodal.

“Zde je naše poselství lidem Evropy: Nezoufejte! Nejtemnější hodina přichází před svítáním, a svítání už tu téměř je. Vezmeme si zpět naše země.”

Komentáře

komentáře