Britská vláda měla informace o hromadném zneužívání bílých dívek roky, ale kvůli obvinění z rasismu nezakročila

0

Podle zprávy, kterou zveřejnila britská média, mělo britské ministerstvo vnitra minimálně od roku 2002 detailní informace o sexuálním zneužívání mladých dívek v Rotherhamu, ale rozhodlo se věc ignorovat. Ve výsledku bylo mezi lety 1997 a 2013 zneužito více než 1500 dívek.

Jak už se ví, případ byl díky statečnosti několika jedinců nakonec odhalen, a i přes odpor establishmentu se o něm dozvěděla veřejnost. Zpráva potvrzuje, že za neochotou zodpovědných úředníků byl strach z obvinění z rasismu. Takové obvinění vás v Británii může lehce stát kariéru a proto musely dívky celé ty roky trpět.

Dívky vypovídaly, že jejich trýznitelé byli muslimové, kteří je brali jako kus masa a nenáviděli je. Dívka, která byla mučena a znásilněna snad stokrát, říkala, že když ji bili, nadávali jí do bílých kurev. Důvod, proč si gangy vybírají bílé a nemuslimské dívky, popsala dívka následovně:

“Muslimské dívky jsou dobré a čisté, protože se oblékají cudně, zahalují se až po kotníky a zápěstí, a zakrývají si rozkrok. Zůstávají pannami až do manželství.”

Podle dívky si její mučitelé mysleli toto:

“Bílé a nemuslimské dívky jsou špatné, protože se oblékají jako děvky. Ukazují křivky svých těl. Když ukazují mezeru mezi svými stehny, znamená to, že si o to říkají, a proto jsou nemorální. Bílé holky spějí se stovkami mužů. Nemají žádnou hodnotu a zasluhují si být skupinově znásilněny.”

Komentáře

komentáře