Čeká nás občanská válka, tvrdí belgický politik

0
Filip Dewinter

Přední člen politické strany Vlámský zájem a belgický pravicový veterán Filip Dewinter říká, že se Evropa blíží občanské válce. “Lynčování, násilí a vandalismus, městská guerilla je obrovská,” říká.

Ten na Twitteru reagoval na násilí, ke kterému došlo ve Francii po vítězství na MS. A přidal video, na kterém je bílý muž na ulici přepaden a zbit migranty.

“Myslím, že napětí se jen zvýší. To co vidíme, je etnická spodina společnosti, lidé, kteří nebyli dobře vychovaní a neznají nic jiné, než výtržnosti, násilí a vandalismus.

“Dosáhli jsme před-revolučních podmínek, ve kterých se lidé vydělují ze společnosti do gangů motivovaných radikálním islámem,” prohlašuje Dewinter.

Podle něj je motivace za tímto násilím vedena motivací útočit na státní autoritu a bílou kulturu.

“Tato forma násilí může vést k občanské válce, pokud nad tím vláda ztratí kontrolu a bílí se vzbouří. Ta situace je blíž, než si myslíme, a může vybuchnout velice rychle a z velkých měst se stanou bojiště.”

“Už celé čtvrti jsou mimo kontrolu vlády a policie, protože je ovládly islámské kulturní struktury. Dojde k bodu, kdy toto etnické násilí bude tak rozsáhlé, že už výbuch (odvety) nic nezastaví.”

Dewinter má také na svém Twitteru připíchnuté video z Antverp, které nazývá Antverpistánem.

Komentáře

komentáře