Rudé San Francisco dovolí ilegálům volit v některých volbách

0

Představte si, že nelegálně proniknete do cizí země, ještě máte mokré tričko, jak jste plavali přes Rio Grande, a už vás vítá delegace, která vám na stříbrném podnose dává právo, které je jinak výsadou občanů. Právo volit. To je případ (nejen) San Francisca, kde nyní vládne první černá starostka a socialistka London Breed. Ale město pod vládou těchto lidí už dávno připomíná slumy Třetího světa a kdo může, tak z této socialistické utopie utíká.

Aby nebylo absurdit dost, nelegální migranti a lidé bez občanství, kteří v San Franciscu žijí, a mají děti mladší 19 let, nyní díky rozhodnutí města mohou volit zástupce školní rady. Že tento přístup zneužívající demokracii, kde platí jeden člověk jeden hlas, nemůže dopadnout dobře? To si pište. Ale ilegální migranti jsou pro socialisty noví voliči. Potřebují je, aby rozvrátili současný řád věcí, a přehlasovali domácí obyvatelstvo.

Migranti prý mají mít právo volit, říkají městští politici s neamerickými jmény jako Norman Yee, a pokud ve městě jejich děti chodí do školy, mají právo se podílet na tom, kdo sedí ve školní radě města. Pravdou ale je, že tito lidé nemají právo na nic. V zemi jsou nelegálně.

Zbylí pravičáci v San Franciscu, kteří hlasovali proti, si stěžují, že nelegální migranti dostávají výhody obvykle spojené s občanstvím. Pořád je tu ale naděje. Prezident Trump.

Nelegální migranti se pohybují na tenké čáře. Federální úřady se je ze země snaží dostat, ale azylová města, jako je San Francisco, jim poskytují ochranu. Účast ve volbách je ale jedna z možností, při které je “federálové” mohou chytit. Ale přerůstá jim to přes hlavu.

Mnoho Američanů by rádo vidělo, kdyby jejich vláda zapojila alespoň na krátký čas některá opatření, které se obvykle používají ve válečném stavu a Amerika už si to dvakrát zažila. Amerika by tím sice riskovala občanskou válku, ale jinak této zemi reálně hrozí v budoucnu rozpad a destrukce.

Komentáře

komentáře