Egypťan sexuálně napadl 13 Němek. Nevěděl prý, že se to nesmí

0

Egyyptský imigrant Aly E. mezi dubnem 2015 a únorem 2018 napadl nejméně 13 německých žen.

Dnes téměř třicetiletý Aly odešel z Egypta do Německa před 15 lety. O několik let později začal útočit v metru a na stanicích. Na berlínské lince metra 6 napadl nejméně 13 žen, které osahával mezi nohama, chytal za zadek, nebo před nimi masturboval.

K jednomu z těchto útoků došlo v únoru tohoto roku. Aly měl chytit ženu pod šaty, zatímco začal masturbovat. Včera se u soudu v Berlíně přiznal, ale měl zajímavou omluvu.

“V Egyptě se takové věci dějí často a nikdo vás za ně netrestá. Neznám žádné zákony. V mé vesnici nebyla žádná policie. Nikdo mi neřekl, že je to špatně,” řekl. Což ukazuje nejen na obrovské kulturní rozdíly, ale především na to, že k rozeznání dobrého od špatného většinou není třeba žádných rad a doporučení. Zvláště v případě sexuálních útoků.

Egypťan se přiznal poté, co policie zveřejnila jeho podobu z kamerových záznamů. U soudu ale obvinil překladatele z rasismu za to, že prý v překladu udělal chybu..

Soudce se jej zeptal: “Takže si myslíte, že tohle můžete v Německu dělat? Dotýkat se jich mezi nohami nebo se veřejně obnažovat?”

Egypťan se ale ještě kromě neznalosti zákonů vymlouval na užívání heroinu. A nejen jeho. Také kokainu, extáze a alkoholu.

Rozsudek se očekává na začátku srpna.

Komentáře

komentáře