Německý fotbalový turnaj imigrantů proti násilí musel být zrušen. Kvůli násilí

0

Levicové skupiny v Německu se rozhodly udělat gesto, a uspořádaly fotbalový turnaj proti diskriminaci a násilí, který měl učit toleranci a fair play. Nakonec se finále tohoto vznešeného projektu, který se konal na náměstí v německém městě Zwickau (AfD zde dostala 26,2 procent), muselo zrušit, protože se finálové týmy servaly jako koně.

A šlo zase o rasismus. Ale jiný, než si myslíte. Vzájemně rozdílní lidé budou vždy držet spíš s těmi svými, než s druhými. A to byl případ i finále turnaje. Jeden tým plný Afričanů, druhý plný Arabů. Německý levičák si myslel, že si v bratrské jednotě padnou kolem krku, ale opět se pletl.

Když došlo ke sporu kvůli pravidlům, imigranti se do sebe pustili a byla z toho pořádná rvačka. A nad tím vším vlál transparent proti násilí a za toleranci.

Svědci popsali, že už viděli dost, ale to, co se prý stalo ve Zwickau, ještě ne. Ačkoliv nedošlo ke zranění, rvačka byla natolik intenzivní a nenávist tak silná, že se turnaj musel jednoduše zrušit.

Organizátor akce René Hahn, který sedí na radnici ve Zwickau za komunisty z Levice, řekl, že takto si to rozhodně nepředstavoval. Jak se říká, cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.

Komentáře

komentáře