Kanadská pravicová aktivistka Faith Goldy chce kandidovat na starostku Toronta

0

Střelba, při které muslimský atentátník v Torontu postřelil nejméně 12 lidí a 2 zabil, byl pro některé lidi pomyslnou poslední kapkou. Neméně pro kanadskou aktivistku a novinářku Faith Goldy, která s nelibostí nesla, že ke střelbě došlo ve čtvrti, kde vyrostla.

Faith je Kanaďankou ukrajinsko-řeckého původu a má za sebou bohatou kariéru v médiích. Vedle tradičních a katolických médií svého času pracovala pro kanadský pravicový video kanál Rebel Media, odkud ovšem dostala výpověď poté, co s ní udělal rozhovor neonacistický web Daily Stormer. Od té doby je Faith Goldy na vlastní noze a má svůj vlastní YouTube kanál. Pro její aktivity ji nedávno zablokovala účet finanční služba PayPal.

Kdo sleduje Faith na Instagramu, ví, že miluje Prahu. Minulý týden dokonce strávila několik dní v Mariánských lázních a v našem hlavním městě. Praha je pro ní příklad bílého evropského města, kde vládne klid a spokojenost, což není nic, co by mohla nabídnout města západní Evropy, jako je Paříž, nebo Londýn. A už ani její rodné Toronto.

Toronto bývalo městem s většinově bílou populací. V druhé polovině 20.století však začalo lákat migraci z Asie, včetně zemí středního východu, a tito migranti nyní ve městě tvoří nadpoloviční většinu.

“Mé městě se pro mě změnilo k nepoznání, každý den nový titulek o střelbě, pobodání, nebo masové střelbě. Zločin raketově stoupá … Starosta se stará o zájmy privilegovaných skupin a výsledkem je, že naše město obětuje na oltář politické korektnosti.” Tak zní část prohlášení Faith, kterým se přihlásila ke kandidatuře na starostku města.

Faith má prestižní univerzitní vzdělání. Jako hluboce věřící žena má zásady, které se dnes již moc nenosí, ale jsou důležité pro mravní obnovu evropské civilizace. Faith je charismatická, skvělá řečnice, jejíž jediným skandálem je to, že bojuje za své lidi. Svou registraci již podala.

Komentáře

komentáře