Video: Nigerijec se v Miláně pokusil znásilnit dívku. Zastavila ho pepřovým sprejem

0

Patřil k těm, které u břehů Libye “zachránily” lodě neziskovek. Teď číhá v italských ulicích na osamělé dívky. Díky jedné z nich, a práci policie, byl dopaden.

Nově zveřejněný záznam ukazuje, jak Nigerijec útočí a pokouší se znásilnit 25-letou ženu v milánském metru. Žena naštěstí jeho útok čekala a měla v ruce připravený pepřový sprej, který použila. K útoku došlo 20.července.

Dívka šla večer z práce a vstoupila do stanice Porta Garibaldi, kam za ní podle záběrů vstupuje i Nigerijec. Jak je také vidět, kromě nich dvou nikdo další ve stanici není.

Nigerijec dívku obtěžuje a ta od něj odchází pryč, ven z metra, ale ten ji napadá zezadu. V tu chvíli dostane plnou dávku pepřáku do obličeje a v bolestech se stahuje.

“Dnes jsem zastavila násilníka. P.S. Nemůžu vám říct, že je to ilegální nigerijský imigrant se záznamem v rejstříku, protože bych byla obviněna z rasismu,” napsala napadená.

Podle médií má Nigerijec zaplněný rejstřík na šest stran. Za podobný čin už byl zatčen loni. Těžko pochopit, proč je stále ještě v Itálii.

Komentáře

komentáře