Europe Pride ve Stockholmu proti Švédským demokratům

0

Na přelomu července a srpna 2018 se ve švédském Stockholmu konala akce Europe Pride na podporu LGBT komunity, která proběhla pod masivní kampaní veřejnoprávní televize za podpory mnoha politiků vládnoucího establishmentu. Koneckonců na tento scénář jsme museli již přivyknout i u nás, avšak tato švédská odnož dostala nečekaný rozměr v podobě ostrakizační kampaně proti straně SD, která se pravděpodobně v nadcházejících volbách stane nejsilnější stranou v zemi. I když stranu ŠVÉDŠTÍ DEMOKRATÉ budou volit statisíce občanů Švédska, i tak se vládní politici a ultra levicoví aktivisté neštítí stranu a všechny její voliče označovat jako neonacisty a rasisty.

Během akce Europride se uskutečnilo hromadné vystoupení vládnoucích politiků, kterým vévodil premiér Švédska Stefan Löfven (sociální demokracie). Toto vystoupení se neslo v duchu projevů, kdy se vládní politici předháněli v agitaci, aby lidé ve volbách nedávali hlasy právě straně SD. To vše přenášeno veřejnoprávní televizí, kam se představitelé strany SD dostávají zřídkakdy.

Ještě horším počinem bylo vystoupení dívčí popové skupiny Rebecca a Fiona, které již v minulosti agitovaly proti SD vystoupením v tričkách “Fuck SD”. Nyní dokonce uskutečnily svůj výstup v rudých trikách se srpem a kladivem. Opět přenášeno veřejnoprávní televizí a zcela bez jakékoliv negativní reakce politiků a medií. Zde je názorně vidět, že levicové totalitní symboly nevadí, zatímco u pravicové SD je rozebíráno každé gesto a je v něm hledáno cokoliv spojitelného s ostrakizační kampaní.

Nezbývá než doufat, že strana SD dosáhne ve volbách na maximální volební zisk a lidé se dále nenechají přesvědčovat agitací ultra levicového establishmentu.

Na závěr přikládáme fotografii z pochodu europride, který sledují malé děti. Je s podivem, že toto dnes ve Švédsku není povážováno za problematické, zvláště když policie například tvrdě vymáhá nařízení, aby nebyl požíván alkohol v blízkosti dětí. Jiný kraj – jiné hodnoty.

Komentáře

komentáře