Afgánec, jehož deportaci zabránila švédská aktivistka, bičoval svou ženu a děti

0

Video se švédskou levicovou aktivistkou Elin Ersson, která si v letadle odmítla sednout, aby nemohlo vzlétnout a byla tím znemožněna deportace Afgánce na palubě, obletělo svět. Svět už se ale nic nedozvěděl o tom, čí deportaci dívka zabránila.

Pravda je, že to nevěděla ani ta holka. Deportace jsou podle ní špatné, protože podle ní a jí podobných se jimi rasistická Evropa zbavuje skvělých lidí ze zemí Třetího světa, kteří by tu naši zaprděnou Evropu mohli konečně pozvednout. A nestarala se o to ani velká média, která naopak dívka vykreslila jako hrdinku.

Nyní ale vyplynulo na povrch, že padesátiletý Afgánec agresivně bil svou rodinu. Bil své dcery i svou ženu, a bičoval je dlouhým kabelem.

Muž byl agresivní opakovaně a byl odsouzen k devíti měsícům vězení za tři útoky na svou rodinu.

Jeho posledním aktem agrese bylo zbičování svých dvou nezletilých dcer, protože ho neposlechly a nevypnuly televizi. Podle soudu si měl vzít dva metry dlouhý kabel, ten přeložit, a švihat je po zádech, rukou a nohou.

Tím ale neskončil. Když do místnosti vešla matka dětí, jeho žena, dětem se povedlo utéci, a tak se vrhl na ní. Ženu zbičoval, až padla na zem, a pak ji udeřil hlavou o zem.

Levicoví aktivisté jako Ersson ovšem mají pocit, že přítomnost tohoto inženýra ve Švédsku je nezbytná.

Komentáře

komentáře