Arabští útočníci v klubu v Ženevě surově zbili pět žen. Jedna je v kómatu

0

Švýcarsko je v šoku kvůli brutálnímu zbití pěti žen před nočním klubem v Ženevě. Dvě z nich jsou zraněny těžce, jedna dokonce v kómatu.

Jedna svědkyně médiím řekla, že krátce před útokem s jedním z útočníků mluvila.

“Byl tam jediný o berlích, to bylo neobvyklé.” Berlemi pak měl ženy bít. Podle svědkyně byl ze severní Afriky, okolo 20 let, svalnatý, s melírem ve vlasech. Zcela jistě prý nebyl ze Ženevy.

Lidé v klubu prý z ničeho nic běželi k vyhazovačům, že někdo bije ženy. Když ochranka dorazila, dvě ležely na zemi v krvi. Původně prý na ženy útočil jen jeden muž. Když jim ale šli další návštěvníci klubu na pomoc, přidali se k němu jeho přátelé a začali bít i ostatní ženy.

I když už byly ženy na zemi, kopali je a bili do hlavy. Do útočníků se pak pustili tři kosovští Albánci, kteří je zbili, a ti utekli.

Podle svědků z místa činu ujeli v autě s francouzskou poznávací značkou. Tedy podobný případ, jako před časem v Praze s údajnými Nizozemci, ze kterých se vyklubali Turci, kteří jen v Holandsku žijí.

Středoevropan před časem informoval o podobném případu z Německa. Dívka v klubu ignorovala návrhy Afričana a ten jí za to pobodal. Další takový případ se stal ve Švédsku. Dívka neprojevila respekt, a dostala lahví do obličeje.

Komentáře

komentáře