Rodiče mladého Francouze zavražděného Araby promluvili

0
Noční klub, kde byl Adrien zavražděn

Středoevropan minulý týden informoval o případu mladého Francouze Adriena Pereza, kterého v potyčce bodla přesila arabských násilníků do srdce. Ve městě Grenoble kvůli němu vyšly do ulic tisíce lidí. Nyní média přinesla rozhovor s jeho zdrcenými rodiči.

“Adrien byl moje pýcha, můj poklad, moje štěstí. Vzali nám ho. Zničili náš život. Zničili celou rodinu. Ublížili přátelům. Adrien byl můj chlapec, mé dítě, které už nikdy neuvidím,” říká jeho matka Patricia.

“Nikdy neodpustím těm, co to udělali. Nedá se to odpustit. Nenávidím je. Říkám to z hloubi mého srdce.”

Údajní vrazi

Podle médií se Adrien zastal svého nejlepšího přítele, kterého mlátilo několik útočníků. Ale ti se vrhli i na něj a pobodali ho.

Když se média ptala jeho otce, zda ho útočníci chtěli zabít, řekl:

“Samozřejmě. Bodli ho nožem do srdce. Když míříme na srdce, chceme zabíjet. Je to vražda. Nemířili na ruku nebo na nohu. A co ti lidé s nožem dělali v nočním klubu? Můj život se v neděli smrtí mého syna zastavil.

“V Grenoblu bylo v posledních letech zavražděno několik mladých lidí. Jsou zde tiché pochody a pak to začne znovu. Je zde ultra-násilná menšina, lumpové, kteří terorizují obyčejné lidi. A my máme pocit, že stát nedělá nic. Je to nekonečné násilí,” dodává.

Matka Patricia říká:

“Pláču vzteky. Už je toho dost. Dnes to jsme my a kdo to bude zítra? Nechci dělat politiku. Mluvím jako matka. Matka, kterou právě připravili o jejího syna.

“Chci, aby to skončilo. Apeluji na všechny politiky. Dělejte něco. Naše země se utápí do násilí. Musíme to zastavit. Zachraňte naše děti zatraceně. Zachraňte naše děti!”

Komentáře

komentáře