Britská politička popsala problém s pakistánskými otrokářskými gangy a čelí šikaně kolegů i hrozbám

0

Britská politička před rokem napsala článek do novin odkrývající problém, který má Británie s pakistánskými násilníky, kteří zneužívají bílé dívky. Od té doby čelí šikaně a pronásledování.

Sarah Champion je zastupitelkou za Rotherham, kde docházelo dlouhodobě a v obrovském měřítku ke zneužívání bílých dívek. Co bylo ovšem horší, o všem věděly úřady, ale kvůli obvinění z rasismu se bály zakročit. Poté, co Champion napsala svůj článek, pustila se do ní pravice i levice. Pravice jí obvinila, že zločiny kryla, levice ji zase obviňovala z rasismu.

Kvůli intenzitě hrozeb dostala policejní ochranu. Týden po zveřejnění článku musela rezignovat na post stínově ministryně pro ženy a rovnost. Když levice prohlásila, že muslimové v Rotherhamu kvůli ní čelí rasovému pronásledování, hrozby vůči ní se ještě vystupňovaly.

A co tedy tehdy Sarah Champion vlastně napsala, že se kvůli tomu stala terčem takové zloby?

“Británie má problém s britskými pakistánskými muži, kteří znásilňují a zneužívají bílé dívky. To jsem řekla. Dělá to ze mě rasistku? Nebo jsem jen připravena nazývat věci takové, jaké jsou?

“Příliš dlouho jsme ignorovali rasu těchto trýznitelů a co víc, snažili jsme se ji zakrýt. Už ne. Tito lidé jsou predátoři a jejich společným jmenovatelem je jejich etnikum.

“Musíme mít dospělou konverzaci, jakkoliv nepříjemnou, nebo nás za šest měsíců čeká ten samý scénář.”

Komentáře

komentáře