Zpěvák kapely Social Distortion na koncertě v Kalifornii napadl Trumpova fanouška

0

Hodně se mluví o tom, jaké že nebezpečí představují populisté a pravice, ale když dojde na násilí, přichází téměř výhradně zleva. Tak jako v Kalifornii na koncertě kapely Social Distortion, kde měl prý zpěvák této kapely napadnout fanouška, který se zastal prezidenta Trumpa.

Ness měl 19.července během koncertu průpovídky proti Trumpovi a mimo jiné ho nazval rasistou a omezencem. Fanoušek, Tim Hildebrand, na to reagoval vztyčeným prostředníčkem, který vydržel držet asi dvě písničky. Poté ho Ness měl pozvat k podiu, kde na něj zaútočil a několikrát ho udeřil do obličeje.

Policie v kalifornském Sacramentu o incidentu prý ví a vyšetřuje jej. Kapela se zatím nevyjádřila. Část útoku je vidět na videu.

Hildebran o sobě tvrdí, že je dlouholetým fanouškem kapely a že nebyl sám, komu se Nessova slova nelíbila. Jeho vystoupení označil za proti-americké a proti-Trumpovské. Někteří lidé prý z koncertu odešli a další zpěvákovi nadávali.

Hildebrand prý na zpěváka křičel: “Zaplatil jsem za tvojí muziku, ne za tvojí politiku.” Ness na něj prý plivnul a pak skočil z podia a začal ho bít, než ho odtrhla ochranka. Hildebrand se prý nemohl bránit, protože mu někdo držel ruce. Ze spárů šíleného zpěváka ho dostala až ochranka, která ho odtáhla pryč.

“Pokud chceš projevit svůj názor, ale nedokážeš přijmout reakci nebo nesouhlas, dost to vypovídá o tvém charakteru,” vzkázal Nessovi.

Komentáře

komentáře