Černoši se v Londýně posekali mačetami a noži. Dva skončili s vykuchanými střevy

0

Dva mladíci v Londýně bojují o svůj život poté, co byli několika pachateli doslova vykucháni mačetou. K napadení došlo na tzv. “vražedné míli”, což je oblast v Londýně, kde dochází k nadproporčnímu počtu vražd. Kromě mladíka byli v ten samý moment pobodáni další tři během hromadného boje asi 30 mladých černochů.

Svědek útoku, ke kterému došlo v části Camberwell, říká, že viděl utíkat čtyři nebo pět černých kluků a pak najednou slyšel volání o pomoc.

Další člověk řekl, že viděl, jak jednomu z pobodaných lezou střeva z břicha a padají na zem. V ulici spolu bojovali asi 30 mladíků a běhali sem a tam.

Krátce po incidentu bylo zatčeno šest podezřelých ve věku 15 a 16 let. Policie, ještě ve chvíli, kdy byli zranění ošetřování na zemi, musela oddělovat obě znepřátelené strany.

“Incident je v rané fázi vyšetřování a zatím nemůžeme spekulovat o motivu. Co můžeme říct jistě, je, že šlo o případ nesmyslného zločinu s nožem. Čtyři muži jsou v nemocnici a v této fázi nelze říct, jak vážná jejich zranění jsou.

K masakru prý došlo kvůli pásku. Incident měl začít mladík s dlouhým kuchyňským nožem, který křičel, že chce zpátky svůj pásek. Spor se pak rozrostl do divošské bitvy mačetami a noži zcela v duchu nového Londýna.

Komentáře

komentáře