Trump vystoupil proti sociálním sítím, které diskriminují své pravicové uživatele

0

Dva týdny poté, co byl hned z několika sociálních platforem na internetu odstraněn Alex Jones a jeho InfoWars, vystoupil prezident Trump s ostrou hrozbou směřovanou na moderní cenzory ze společností Google, Facebook, Twitter a další. Tou poslední kapkou mohla být včerejší zpráva, kterou zveřejnil pravicový think-tank Prager University, který ukázal, jak Facebook skrývá jeho obsah před více než 3 miliony fanoušků této instituce.

“Sociální média totálně diskriminují republikánské / konzervativní hlasy. Mluvím hlasitě a zřetelně za Trumpovu administrativu, nenecháme to tak. Potlačují názory mnoha lidí na pravici a ve stejný čas nedělají nic s těmi druhými.

“Cenzura je velmi nebezpečná věc a zcela nemožná uhlídat. Pokud třídíte Fake News, není nic tak Fake jako CNN & MSNBC a stejně nežádám, aby bylo jejich nechutné chování odstraněno. Zvykl jsem si na něj a sleduji ho se špetkou soli, nebo ho nesleduji vůbec.

“Příliš mnoho hlasů je ničeno, některé dobré, některé špatné, a to se nesmí dít. Kdo dělá tato rozhodnutí? Protože já už vám teď mohou říct, že se stalo mnoho chyb. Ať se účastní každý, dobrý a špatný, a my se rozhodneme sami!!

Trumpovi příznivci byli během jeho volební kampaně aktivnější a šikovnější, než příznivci Hillary, a mnozí soudí, že právě sociální sítě Trumpovy pomohly k vítězství. Levicoví psychopati v těchto technologických gigantech to samé už nechtějí dovolit, proto na svých platformách cenzurují stále častěji i legitimní pravicový obsah, aby pravici na internetu co nejvíc ochromili.

Komentáře

komentáře