Britská vláda podporuje zabavování bílé půdy v Jižní Africe

0
Jihoafrický prezident Ramaphosa

Britská “pravicová” vláda podle všeho podporuje zabavování půdy bílých farmářů bez odškodnění. Zjistila to londýnská redakce webu Breitbart. Ta viděla komunikaci mezi ministrem Harrietem Baldwinem a poslancem sirem Paulem Beresfordem, který řešil právě postoj Velké Británie k této otázce.

“Britská vláda chápe potřebu pozemkových reforem v Jižní Africe,” píše Baldwin. Věří také ujištění prezidenta Ramaphosy, že tato “reforma” proběhne řádně a neohrozí ekonomický rozvoj a produkci potravin.

V další komunikaci se objevuje, že premiérka Theresa May s procesy v Jižní Africe směřujícími k odebrání půdy bílým také vyjádřila souhlas.

Komunistická vládnoucí ANC plánuje půdu bílých zabavit zákonnou cestou skrz schválení nových ústavních dodatků v podobném stylu, v jakém po únoru 1948 českoslovenští komunisté zabrali soukromý majetek. Jenže v Jižní Africe nejsou cílem bohatí, ale bílí.

Co je ovšem ještě víc šokující, je odmítnutí britské vlády, že by bílí jihoafričtí farmáři byli obětí systematických rasových útoků. To však potvrzují nejen sami Jihoafričané, ale v poslední době i například senát australského Nového Jižního Walesu.

O hořkém údělu bílých Jihoafričanů také natočila působivý dokument kanadská aktivistka Lauren Southern.

Britská vláda ovšem tvrdí: “Útoky na farmáře jsou náhodné a nejsou rozhodně založeny na rasových základech.” Na druhou stranu Britové přiznávají, že statistika kriminality v Jižní Africe není kategorizována podle rasových nebo etnických skupin. Jejich tvrzení o náhodnosti útoků tak je jen zaujatým pohledem. Dělení statistických údajů podle rasy se v Jižní Africe dělo do roku 2007, ale pak s tím vláda z pochopitelných důvodů přestala.

Jihoafričtí bílí tak kromě Ruska a Austrálie moc zastání nemají. Pokud Jižní Afrika skutečně přistoupí k zabavování půdy v komunistickém a protibílém duchu, kdo se bílých zastane? Jižní Afriku pak čeká bílý exodus a vzhledem k tomu, že farmy produkují 80 procent potravin v zemi, tak i hlad a bída. Tak jako zbytek Zimbabwe předtím, a konečně i zbytek Afriky.

Komentáře

komentáře