Domů Svět Foto: Protesty v Seattlu, Antifa a hodně moc zbraní

Foto: Protesty v Seattlu, Antifa a hodně moc zbraní

0

V americkém Seattlu se konala demonstrace na podporu druhého dodatku americké Ústavy, která přilákala i demonstranty z druhé strany. Policejní kordon tak ve městě odděloval patrioty a levicové radikály, a obě strany měly velký počet střelných zbraní.

Shromáždění pod názvem “Liberty or Death” odkazující na památná slova patriota Patricka Henryho z doby boje za americkou nezávislost pořádala tak jako před dvěma týdny v Portlandu organizace Patriot Prayer a také skupina Washington 3 Percenters. Skupina 3 Percenters je americká milice, která je připravena i se zbraní v ruce bránit ústavní svobody. Svůj název si vzala z doby americké revoluce, ve které z celé populace amerických kolonistů měly proti Britům zbraň pozvednout jen tři procenta z nich.

Proti shromáždění v Seattlu stálo hned několik revolučně levicových skupin, a také zde byli mnozí účastníci ozbrojeni viditelně nošenými střelnými zbraněmi.

I přes masivní palebnou sílu a emoce došlo jen k jednomu zranění, kdy levice napadla osamoceného patriota. Tři lidé z levicového tábora skončili pod policejním zámkem.

Zde jsou nějaká videa a fotky.

Nákladní polovojenské auto plné patriotů

Antifa militanti s automatickými puškami

Proud Boys

Antifa a Proud Boys v jednom baru. Plus policie

Antifa dostává klepeta

Komentáře

komentáře