Nekompromisně: Americký migrační úřad zadržel ilegála, když vezl ženu do porodnice

0

Nekompromisní, nesmlouvavý postoj zastali příslušníci amerického migračního úřadu (ICE), když zadrželi hledaného ilegála, který právě vezl ženu do porodnice.

Podle svědků k jeho zadržení došlo náhodně. Agenti parkovali u benzínové stanice v San Bernardino v Kalifornii, když je zaujala posádka auta, která zde tankovala. Přistoupili ke kontrole totožnosti a zjistili, že Joel Arrona-Lara je v zemi nelegálně. Jeho španělsky mluvící žena tak musela sednout za volant sama, a dovézt se do porodnice, kde měla domluvenou návštěvu kvůli svému těhotenství. Již čtvrtému.

Agenti ICE později zveřejnili, že muž je v Mexiku hledán pro vraždu. To se ale snaží vyvrátit jeho právnický tým, který tvrdí, že mexický zatykač není potvrzen a že se budou snažit jej dostat na kauci ven, protože v USA zatím záznam nemá. A ačkoliv jeho právníci přiznávají, že je v zemi nelegálně, zatím prý nedostal příkaz k jejímu opuštění, což je takové právní vakuum.

ICE ještě zveřejnil, že tento mexický občan pobývající ve Spojených státech nelegálně, nyní čeká na deportaci. Jeho španělsky mluvící ženu úřad nijak nezmínil.

“ICE se zaměřuje na osoby, které představují hrozbu národní bezpečnosti, veřejnému bezpečí a ochraně hranic. Nicméně ICE už nevynechává ani ostatní skupiny cizinců vhodných k deportaci. Všichni, kdo porušují imigrační zákony, mohou být zatčeni, zadrženi, a pokud to uzná soud, deportováni ze Spojených států.”

Toto je velice důležitý mezník, kterému čelí nebo bude čelit i Evropa. Těhotné ženy nelegálních imigrantů, otcové rodin starající se o jejich obživu a jejich děti. A ti všichni nacházející se zde nelegálně. Ač kvůli nim levice vypláče krokodýlí slzy, zákony a pravidla platí i pro ně a budou muset odejít. Sice tím nejhumánnějším možným způsobem s ohledem na jejich důstojnost, ale budou muset odejít. To je něco, na co se Evropané musí mentálně připravit. Levice bude jistě srovnávat s transporty Židů v Druhé světové válce, ale to je třeba vždy jasně odmítnout, protože tady se jedná o lidi, kteří přišli bez pozvání a jsou tu nelegálně, a jediné, co se jim stane, je, že budou posláni domů.

Komentáře

komentáře