Putin se objevil jako host na svatbě rakouské ministryně zahraničí

0

Karin Kneissl je rakouská ministryně zahraničí a bývalá diplomatka, která hovoří sedmi jazyky. Do nové vlády ji nominovala krajně pravicová FPÖ jako odbornici bez stranické příslušnosti. Včera se vdávala a od včera se po ní vozí západní tisk, protože se jako host na její svatbě objevil Vladimír Putin.

Jen krátce k pokrytectví západních médií. Pokud Putinovi vyčítají, že pronásleduje své politické odpůrce, což bezesporu dělá, proč jsou zticha, nebo dokonce tleskají, když to samé dělá se svými disidenty Západ? Co jiného je nekonečné množství stíhání a věznění za tzv. “nenávistné projevy”, pod které Západ schová jakoukoliv kritiku současného status quo ohledně migrace a etnické proměny Evropy? Co jiného, než pronásledování disentu, je cenzura na internetu, kterou technologické společnosti například v Německu musejí pod vysokou pokutou provádět, ačkoliv je k tomu západní vlády kvůli jejich levicovým předsudkům ani nemusí nutit? Co jiného, než pronásledování disentu, je případ Tommyho Robinsona? Milá západní média, držte už svoji pokryteckou hubu!

Putin se na svatbě ministryně objevil jako překvapení, ač o něm svatebčané samozřejmě informaci dostali. Nevěstě přinesl květiny, pozdravil se se dvěma psy novomanželů, a z připraveného papíru přečetl svatební projev v němčině, kterou má díky službě v sovětské rozvědce ve východním Německu nadupanou.

S nevěstou si zatančil, podíval se na taneční vystoupení kozáků, a v dobré náladě odešel.

Rakousko má jako jedna z mála evropských zemí s Ruskem dobré vztahy. FPÖ má přímo dohodu o spolupráci s Putinovou stranou Jednotné Rusko.

Komentáře

komentáře