V Chicagu od pátku postřeleno nebo zastřeleno 46 lidí

0

Středoevropan informoval před dvěma týdny o krvavém víkendu v Chicagu, kdy bylo během 24 hodin postřeleno 40 lidí. Jak se ukazuje, jde o opakující se fenomén. Od pátku totiž bylo v tomto městě postřeleno či zastřeleno 46 lidí. Informují o tom kromě jiných Fox News.

Nemá smysl rozebírat jednotlivé přestřelky. Jedná se v podstatě o stále stejné nesmyslné a zbytečné zápletky, které mají ovšem ve většině případech stejné oběti a pachatele. Statistika to říká jasně. Většina postřelení a vražd se stane v těch částech Chicaga, kde žije vyšší procento černochů.

Američtí konzervativci, což je taková americká ODS, říkají, že je to proto, že Chicagu vládnou Demokraté a tím se snaží naznačit, že kdyby snad Chicagu vládli Republikáni, že by po sobě černoši nestříleli. A jak by toho docílili? A především, kdo by ty Republikány volil, když černoši i Hispánci volí většinou Demokraty a bílí tvoří v Chicagu jen asi 25 procent obyvatel?

Každopádně se zase jedná o oběti a pachatele střelby, kteří se do světového tisku nedostanou. Ten se totiž nechce do detailu zabývat tím, proč k takovému násilí dochází, a tak si raději počká na nějakého bílého střelce, co se čas od času někde objeví, a tomu to pořádně nandá.

Komentáře

komentáře