Cizinci tvoří v Londýně třetinu všech zatčených

0

Londýn se stává neanglickým městem ve všech směrech. Angličané tvoří asi jen třetinu obyvatel tohoto města a zbytek jsou cizinci ať už s britským občanstvím nebo bez. A stále přicházejí další.

V celé Británii policie zatkne každý týden v průměru více než 3000 cizích státních občanů, což je celonárodně pětina všech zatčených. Toto číslo se zvýšilo z 16 procent v roce 2015/16 na 19 procent v roce 2016/17.

Přesné číslo 3320 zatčených cizinců týdně je podle policie důsledek masové migrace, globalizace a uvolnění v mezinárodní dopravě.

Co se týče dat přímo pro Londýn, tam zatčení cizí státní příslušníci tvořili rovnou třetinu. Řeč není o imigrantech, kteří dostali britské občanství, ale o různých turistech, či lidech, kteří to občanství zatím nedostali. Podíl neanglických kriminálníků tak může být celkově mnohem vyšší.

Vzhledem k demografii Londýna a fenoménu White flight, což je útěk bílých z oblastí, kde roste počet nebílých, je velice pravděpodobné, že za 10-20 let přijedete jako turisté do Londýna, a jediní bílí lidé v něm budou Poláci.

Komentáře

komentáře