Hlavní bojovnice kampaně #MeToo měla pedofilní vztah k mladému herci, kterého i znásilnila

0

Herečka Asia Argento byla jednou z prvních, která vystoupila a obvinila hollywoodského producenta Harveye Weinsteina ze sexuálního obtěžování a vydírání a tím spustila kampaň #MeToo (Já také). Ačkoliv je nesmírně důležité ukazovat na zneužívání moci ze strany mužů vůči ženám, ukazuje se, že problém je i z druhé strany.

Argento vyplatila 380 tisíc dolarů herci Jimmy Bennettovi, které ho měla svést, když mu bylo 17 let. Problém je, že Jimmyho znala už jako velmi mladého dětského herce (7 let) a ve filmovém světě se mu stala něčím jako náhradní matkou.

Vztah, který se z její strany vůči němu vyvinul, byl zřetelně pedofilní, ale naplnil se až po 10 letech, když jej pozvala do hotelového pokoje a tam jej svedla. Stále v roli “matky”, za kterou se vůči němu považovala, což dokládají i instagramové fotky a komentáře u nich, které ten den herečka s mladým hercem zveřejnila.

Ať už to mělo na mladého herce jakýkoliv vliv, herečku po několika letech požádal o finanční kompenzaci za svou újmu. Podle svých slov se cítil zneužitý a znechucený.

Argento, kterou měl Weinstein několikrát zneužít, pak tedy to samé udělala mladému herci, který v ní od mala viděl matku a věřil ji. Potud by to byl jen tragický příběh. Ale díky aktivitě Argento v kampani #MeToo jde i o příběh směšný.

Komentáře

komentáře