Video: Novinář sledoval Tommyho Robinsona s rodinou až na Tenerife. Ten si ho chytil

0

Tommy Robinson vyrazil krátce po svém propuštění z vězení i s rodinou na Kanárské ostrovy. Spolu s ním na ostrov Tenerife vyrazil i novinář z listu Daily Mail, který měl za úkol Tommyho sledovat, a udělat nějaké fotky. Tommy si ho ale všiml a z novináře – lovce se stala kořist.

Pro novináře muselo být velkým překvapením, když se před ním Tommy najednou objevil s kamerou a začal natáčet jeho. Pokoušel se zmizet, ale Tommy šel za ním a kladl mu otázky.

Tommy chtěl vědět, proč ho Daily Mail nazývá “krajní pravicí”. Novinář odpověděl, že je to proto, že “projevil názory proti islámu”. Také zmínil Tommyho kontakty na zakladatele hnutí PEGIDA, Lutze Bachmanna. Na to Tommy zareagoval, že Daily Mail je “známá svými rasistickými titulky o černoších”.

Novinář odmítl, že by list měl Tommyho titulovat jako “krajního pravičáka”, protože zatím prý žádný článek nenapsal. Nicméně článek, který se poté v Daily Mail objevil, měl titulek “Krajně pravicový rváč Tommy Robinson si užívá slunce na Tenerife s německým islamofobem vyhoštěným z Británie”.

Klíčový moment rozhovoru Tommyho s novinářem však byl jeho dotaz, zda je podle něj správné ho sledovat s jeho rodinou a pořizovat fotografie. A jak by se mu líbilo, kdyby takto sledoval jeho s jeho dětmi a fotil si je.

Novinář reagoval, že Tommy je veřejně známá osobnost, na rozdíl od něj, na což mu Tommy odpověděl, že ne, že je jen prolhaný novinář bez svědomí. A pak se mu vysmál.

“Ne kamaráde, teď už jsi veřejně známá osoba. Uvidí tě stovky tisíc očí veřejnosti, které se na tohle budou dívat, jo, takže bude v pořádku, když přijdu před tvůj dům a před dům tvojí mámy, a udělám ti to, co si udělal ty mně. Bude to fér?”

Novinář odpověděl, že ne, protože Tommy je prý osoba, která rozděluje lidi. Na to Tommy odpověděl, že jen proto, že novinář je příliš velký zbabělec, aby projevil své názory, a pak se ho začal ptát na názory na islám a otrokářské gangy, načež novinář řekl, že už toho má dost a utekl.

Komentáře

komentáře