“Ženy nemají penisy” – slova, která mohou být v Liverpoolu trestným činem

0

Muži se rodí s penisem, ženy s vagínou. To ví každé malé dítě. Ale v hyper-politicky korektní Anglii vás tato pravda může přivést do vězení, pokud ji budete říkat veřejně. Jak jinak si vysvětlit fakt, že autory samolepek se slovy “Ženy nemají penisy” hledá policie?

Anonymní skupina, která si říká Liverpool ReSisters, jejíž název si pohrává se slovem “resister” – “ten, kdo vzdoruje”, které v sobě obsahuje i slovo Sisters, tedy sestry, po městě rozdává a lepí samolepky ve tvaru penisu a nápisem “Ženy nemají penisy”.

Ač jde o jasný fakt, o kterém není třeba nějak spekulovat, v dnešním politicko-sociálním klimatu, kdy establishment klade důraz na emancipaci LGBT komunity, se najdou lidé, kteří s tímto faktem nechtějí souhlasit. Jsou to lidé, kteří věří tomu, že s pohlavím se nerodíme, ale pohlaví si vybíráme. A podle těchto lidí žena penis mít může. A kdo tvrdí, že ne, je fašista.

A tito lidé samolepky i aktivitu skupiny Liverpool ReSisters nahlásili policii jako podněcování k nenávisti. Vážně. A policie to zcela vážně vyšetřuje.

Zcela vážně se vyjádřil i starosta Liverpoolu, který slíbil, že samolepky budou odstraněny a policie lidi za ně zodpovědné dopadne.

Na policejní štvanici už zareagovala i skupina, která zveřejnila jednoduché prohlášení: “Ženy penisy nemají. To není nenávistný projev, to není transfobie, to je prosté prohlášení biologického faktu.”

V Anglii se stále víc rýsuje rovnostářská společnost dotažená k “dokonalosti”. Že nakonec nepůjde o svobodu, ale o tyranii, jak mnozí předpovídali, je už jasné.

Komentáře

komentáře