Mladý řecký student bránil svou dívku před lupiči-migranty a během boje spadl ze skály

0

Po vzoru svých statečných předků, kteří s odvahou čelili svým nepřátelům, se trojici migrantů “z Asie”, která pod hrozbou nože požadovala peníze, postavil i mladý řecký student. Za svou odvahu zaplatil životem.

Řek, který studoval ve skotském Glasgow, byl v Aténách na dovolené se svou portugalskou přítelkyní. V noci 16.srpna spolu seděli pod starodávnou Akropolí na vrchu Filopappou, když se u nich objevili tři imigranti, a s nožem v ruce požadovali peníze.

Student po nich neohroženě skočil a během divoké rvačky dva z nich přemohl. Třetí se v tu chvíli přetahoval s dívkou o její tašku, což se mu nakonec povedlo.

Zatímco se dívka prala s jedním z imigrantů, nevěnovala pozornost boji, který sváděl její přítel. Najednou ale uslyšela jeho výkřik, a když se podívala směrem, kde krátce před tím bojoval, nebyl tam. Spadl z více než dvacetimetrového srázu a svému pádu podlehl.

Trojice dívce sebrala, co měla, a utekla pryč. Dívka sešla do ulic a povedlo se ji zavolat policii i sanitku. Sanitka mladému Řekovi už nedokázala pomoci a ani policie nebyla v nočních Aténách úspěšná. Podle popisu hledá tři tmavé Asiaty, zřejmě Afgánce. Ale takových je v dnešních Aténách hrozně moc.

Komentáře

komentáře